Vytisknout tuto stránku

Přijmeme konstruktéra/ku ocelových konstrukcí

Doporučený

Náplň práce

  • Tvorba projektů a dílenské dokumentace ocelových konstrukcí

Požadavky

  • Min. SŠ vzdělání strojní nebo stavební
  • Vhodné i pro studenty VŠ se specializací na ocelové konstrukce
  • Znalost OFFICE, AUTOCAD a 3D modelování (Advance Steel výhodou)
  • Základní znalost anglického jazyka, znalost dalších jazyků výhodou
  • Praxe výhodou nikoliv podmínkou
  • Samostatnost, komunikativnost
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Kancelář v širším centru Plzně (dobrá dostupnost MHD)
  • Zajímavou a perspektivní práci
  • Pracovní poměr se zkušební dobou na dobu určitou, poté na dobu neurčitou
  • Po dokončení VŠ studia možnost další spolupráce
  • Odborný kolektiv, možnost dalšího vzdělání
  • Pružná pracovní doba (nutnost přítomnosti na pracovišti mezi 9-15)
  • Nástup po dohodě