Menu
Ocelové konstrukce

Ocelové konstrukce

Dodávka ocelových konstrukcí „na klíč“ je nejefektivnější metodou realizace ocelové konstrukce z pohledu zákazníka. Případné problémy jsou řešeny s jediným partnerem. Zákazník nemusí řešit, zda problém nastal v projektové dokumentaci, ve výrobní dokumentaci či ve výrobě nebo montáži.

Protože zajištujeme kompletní předprojektovou i projektovou přípravu, tak máme zmapovány veškeré související komponenty navazující na ocelovou konstrukci včetně jejich odrazu do celkového systému konstrukce včetně vlivu na statické působení konstrukce. Dodatečné požadavky na úpravy a změny v ocelové konstrukci ze strany zákazníka   se řeší efektivně, neboť máme veškeré informace, v jaké fázi se daná konstrukce nachází (zda je již vyrobena, natřena apod.). Tím se výrazně snižují náklady na tyto změny.

Montážní dokumentace včetně PKZ

Veškeré koordinační informace se přenášení následně do tvorby dílenské a montážní dokumentace včetně PKZ (plán kontrol a zkoušek).

Dodávky ocelových konstrukcí

Dodávky ocelových konstrukcí provádíme pomocí zkušených a prověřených dodavatelů. U nich provádíme kontroly a jednotlivé přejímky vyrobené ocelové konstrukce jak v mostárně, tak po finální povrchové úpravě (zinkování, barvení). Samozřejmostí je doprava finálně upravené konstrukce na místo montáže.

Ocelové konstrukce do třídy EXC3

Namontování ocelové konstrukce probíhá pod dozorem našeho šéfmontéra a projektanta nebo statika konkrétní konstrukce. Montáž je prováděna sestaveným týmem montérů či firem na konkrétní konstrukci a místo montáže. Ocelové konstrukce jsme schopni vyrobit a namontovat do třídy EXC3 dle ČSN EN 1090-2+A1.