Menu

O nás

Firma VH Steel and Construction s.r.o. byla založena 4. 7. 2014. Vznikla odštěpením od firmy INDBau spol. s r.o. (založeno 15. 11. 1993). 

Pro naše zákazníky zajišťujeme veškeré činnosti v oblasti projektování a realizace v oboru:

  • Průmyslových staveb
  • Technologických konstrukcí
  • Mostů a lávek
  • Jeřábových drah a manipulačních prostředků
  • Atypických konstrukcí

Konzultační a poradenská činnost

U uvedených oborů poskytujeme i konzultační a poradenskou činnost. Součástí naší práce jsou i rekonstrukce stávajících objektů včetně prohlídek a diagnostiky stávajících ocelových konstrukcí podle ČSN 73 2604.

Projektová dokumentace

Zpracujeme projektovou dokumentaci na všech úrovních - od studie, zjišťovacího řízení, EIA, projektu pro územní řízení, projektu pro stavební povolení, realizační dokumentace stavby i dokumentaci skutečného provedení stavby. Provádíme rovněž dozory, a to jak autorské, tak technické i stavební.

Ocelové konstrukce

Specialitou naší firmy jsou ocelové konstrukce a jejich kompletní dodávky tzv. "na klíč".  To znamená, že jsme jediným partnerem zákazníka od projektu, výrobní dokumentace, výroby, montáže až do předání konstrukce do užívání.  Provádíme konstrukce až do stupně kvality EX3 dle EN 1090-2.

Naše zázemí nám umožňuje projektovat a realizovat konstrukce podle platných norem nejenom v rámci EU, ale i podle ANSI/AISC (oblast USA, Kanady).

Vyrobené konstrukce

Námi navržené a vyrobené konstrukce lze najít jak v ČR, tak ve státech Evropské unie, v USA, Brazílii atd. Vzhledem k značné flexibilitě našeho týmu, jsme schopni provádět montáže ocelových konstrukcí nejen na území ČR, ale i kdekoliv v zahraničí.